Poznaj Dawsongroup Polska Sp. z o.o.

Dostawcę kontenerów chłodniczych i mrożących

Dostarczamy naszym klientom nowoczesne komory przeznaczone do chłodzenia i mrożenia tradycyjnego i szokowego oraz do rozmrażania. Oferujemy pojedyncze urządzenia wysokiej klasy po renowacji z systemem chłodniczym i rejestratorami pracy oraz profesjonalne magazyny chłodnicze oraz mroźnicze do przechowywania dużych partii towaru. Wszystkie nasze maszyny są zgodne z przepisami sanitarnymi i weterynaryjnymi obowiązującymi w Polsce i w Unii Europejskiej. Polecamy klientom urządzenia, które mają znak CE oraz są zgodne z normami HACCP, BRC i GMP.
Kilkadziesiąt lat obecności na rynku pozwoliło nam wypracować standardy współpracy z klientami z różnych branż. Znamy bardzo dobrze wymagania rynku i dokładnie wiemy, które urządzenia sprawdzają się w określonym środowisku, dlatego możemy pomóc naszym klientom w wyborze najlepszego rozwiązania.

O firmie
house
Doskonała jakość produktów

Oferujemy nowoczesne komory po renowacji

quality
Atrakcyjne warunki sprzedaży

Zapewniamy wysoką jakość za przystępną cenę

O firmie

Najwyższa jakość w dobrej cenie

W Dawsongroup Polska Sp. z o.o. oferujemy wyłącznie urządzenia wysokiej jakości, które sprzedajemy na atrakcyjnych warunkach. Nasi klienci chętnie wybierają używane komory do chłodzenia i mrożenia oraz kontenery do szokowego chłodzenia i zamrażania. Sprzedajemy nowoczesne i intuicyjne w obsłudze urządzenia, na które udzielamy gwarancji. Przekonaj się o jakości naszych komór i zobacz, jak działają standardy obsługi klienta w Dawsongroup Polska Sp. z o.o.

Interesują Cię profesjonalne, używane chłodnie, mroźnie i inne kontereny?

Skontaktuj się z nami!.

Kontakt
kontakt ikona