Logo

Sprzedaż komór mroźniczych, chłodniczych, szokowego mrożenia i schładzania oraz urządzeń rozmrażających i wygrzewających, dojrzewalni mięsa i wędlin. Zakres temp. -45°C do +60°C


tel. 0048 22 877 41 17

Wyszukiwarka komór:

Arrows
zamow

Komora szokowego mrożenia i schładzania MIDIBlast Freezer 30kW nr 203002

Komora szokowego mrożenia i schładzania MIDIBlast Freezer 30kW nr 203002

czytaj więcej

Komora szokowego mrożenia i schładzania NEW ISOBlast Freezer 50kW

Komora szokowego mrożenia i schładzania NEW ISOBlast Freezer 50kW

czytaj więcej

 

 

 

 

 

 

 

Komory szokowego mrożenia sprzedaż i komora szokowego schładzania sprzedaż

Oferujemy naszym klientom komory Blast Freezers – idealne do błyskawicznego zamrażania i schładzania produktów. Komory posiadają wysoką moc, dzięki której szybkie mrożenie i chłodzenie wielu produktów odbywa się jeszcze sprawniej. Monitoring i rejestracja pracy urządzeń w naszych komorach chłodniczych i mroźniczych są postawione na najwyższym poziomie. Standardem jest wyposażenie ich w alarm na wypadek przypadkowego zatrzaśnięcia się w kabinie. Alarm reaguje natychmiastowo i pozwala na natychmiastowe otwarcie kabiny.

 

 

Szukasz używanych komór szokowego mrożenia i schładzania? Interesują Cię używane komory mroźnicze - sprawdź ofertę powyżej i wyślij zapytanie. 

Komory szokowego mrożenia i komory szokowego schładzania służą do kontrolowanego procesu zamrażania lub schładzania towarów i produktów. Nasze używane komory szokowe mogą być umieszczone bezpośrednio na płaskim podłożu lub na specjalnej platformie nośnej na zewnątrz jak i wewnątrz budynku. 

 

Jeśli interesują Cię używane komory chłodnicze, używane komory mroźnicze,  sprzedaż używanych kontenerów - zapraszany na podstronę "Komory chłodnicze" . 

 

 

 

 

Komora vs kontener

sprawdź różnice

więcej informacji

Oferta sprzedaży

Komory szokowego mrożenia i schładzania ISOBlast, przeznaczone są do procesu szybkiego i kontrolowanego zamrażania ( od 2-25 ton/24h) lub schładzania(od 10-200ton/24h).

chlodnia
więcej informacji

Oferta sprzedaży

Komory mroźnicze Superbox to najwyższej jakości magazyny chłodniczo-mroźnicze mogące pomieścić od 12 do 44 palet. Zakres temp. od -30°C do +60°C. Najwyższa światowa jakość.

kontener
więcej informacji

Oferta sprzedaży

Komory chłodniczo-mroźnicze Ecobox to magazyny chłodnicze mogące pomieścić od 10 do 27 palet. Zakres temp. -25C do +30C. Posiadają system monitoringu i rejestracji temperatury.

Product
więcej informacji