Logo

Sprzedaż komór mroźniczych, chłodniczych, szokowego mrożenia i schładzania oraz urządzeń rozmrażających i wygrzewających, dojrzewalni mięsa i wędlin. Zakres temp. -45°C do +60°C


tel. 0048 22 877 41 17

Wyszukiwarka komór:

Arrows
zamow

Komora rozmrażająca TEMPER UNIT SB16 701467

Komora rozmrażająca TEMPER UNIT SB16 701467

czytaj więcej

Komora rozmrażająca TEMPER UNIT SB27 7022131

Komora rozmrażająca TEMPER UNIT SB27 7022131

czytaj więcej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komora rozmrażająca sprzedaż

Rozumiemy, że często potrzebują Państwo niestandardowych produktów i rozwiązań, dlatego oferujemy na przykład dojrzewalnie wędlin na sprzedaż, komory szokowego schładzania na sprzedaż czy też komory rozmrażające na sprzedaż.

Najbardziej znanym rozwiązaniem jest Kontener chłodnia używane. Oferujemy kontener chłodnia używany, po renowacji z systemem chłodniczym oraz rejestratorami pracy urządzenia. Kontener chłodniczy na sprzedaż, który posiadamy to specjalnie skonstruowana chłodnia, która gwarantuje właściwe warunki termiczne, bezpieczeństwo i kontrolę, tak jak nasze kontenery chłodnicze używane. 

 

 

 

Oferujemy w sprzedaży używane komory rozmrażające, wygrzewające. Są to celowo konstruowane komory przeznaczone do kontrolowanego procesu rozmrażania towarów i produktów. Posiadają precyzyjne czujniki zapewniające prawidłowy przebieg procesu rozmrażania. Standardowe wyposażenie używanej komory temperującej zabezpiecza ją i jej zawartość przed przegrzaniem.

 

Interesuje Cię  Sprzedaż chłodni, sprzedaż mroźni, używane chłodnie. Zapraszamy na podstronę "komory chłodnicze" 

Komora vs kontener

sprawdź różnice

więcej informacji

Oferta sprzedaży

Komory szokowego mrożenia i schładzania ISOBlast, przeznaczone są do procesu szybkiego i kontrolowanego zamrażania ( od 2-25 ton/24h) lub schładzania(od 10-200ton/24h).

chlodnia
więcej informacji

Oferta sprzedaży

Komory mroźnicze Superbox to najwyższej jakości magazyny chłodniczo-mroźnicze mogące pomieścić od 12 do 44 palet. Zakres temp. od -30°C do +60°C. Najwyższa światowa jakość.

kontener
więcej informacji

Oferta sprzedaży

Komory chłodniczo-mroźnicze Ecobox to magazyny chłodnicze mogące pomieścić od 10 do 27 palet. Zakres temp. -25C do +30C. Posiadają system monitoringu i rejestracji temperatury.

Product
więcej informacji