Logo

Sprzedaż komór mroźniczych, chłodniczych, szokowego mrożenia i schładzania oraz urządzeń rozmrażających i wygrzewających, dojrzewalni mięsa i wędlin. Zakres temp. -45°C do +60°C


tel. 0048 22 877 41 17

Wyszukiwarka komór:

Arrows
zamow

Komora szokowego mrożenia i schładzania NEW ISOBlast Freezer 50kW

komora służąca do procesu szokowego mrożenia lub schładzania

NEW ISOBlast Freezer 50kW 

 

Numer komory 

Układ chłodniczy: 2 x BITZER 

moc chłodnicza(w temp. +2 °C) 74 kW

moc zamrażalnicza (w temp. -25 °C) 50 kW

Wymiary zewnętrzne: 12,19m×2,50m×3,39m.

Wymiary wewnętrzne: 8,13m×2,28m×2,14m.

Zasilanie: 415 V; 125 A.

Powierzchnia operacyjna: 16-17 europalet.

Wydajnośc procesu mrożenia: 6-10ton/dobę

Wydajnośc procesu schładzania: 30-60 ton/dobę

 

Przenośne Komory szokowego mrożenia ISOBlast przeznaczone są do procesu szybkiego zamrażania lub schładzania. Charakteryzują się bardzo wysoką jakością oraz dużą mocą oraz wymuszonym, intensywnym obiegiem powietrza, dzięki któremu maksymalizowana jest szybkość procesu mrożenia czy schładzania. Oferujemy szybką instalację i uruchomienie urządzenia oraz profesjonalne szkolenia.
Wszystkie systemy alarmowe wyposażone w system dźwiękowy i wizualny (Alarm w razie przypadkowego zamknięcia się we wnętrzu komory, jak również mechanizmem umożliwiającym natychmiastowe otwarcie drzwi od środka.  Alarm wystąpienia braku zasilania urządzenia.  Alarm zbyt wysokiej temperatury.)
Monitoring temperatury operacyjnej w komorze i zapis co 1-60 min.; zapis temperatur każdej doby w oddzielnym rekordzie; natychmiastowy wydruk dowolnego rekordu; zachowanie w pamięci danych z ostatnich 12 miesięcy.Mechanizm umożliwiającym natychmiastowe otwarcie drzwi od środka. Wewnętrzne oświetlenie gwarantujące komfortową pracę. Intuicyjny systemem monitoringu i rejestracji temperatury komory. Drzwi Wyposażone w podgrzewane uszczelki, zamontowane w podgrzewanych ościeżnicach podgrzewana również wewnętrzna krawędź drugiego skrzydła drzwi – zapobiega to przymarzaniu drzwi do ramy, ościeżnicy, a także obydwu skrzydeł drzwi wzajemnie do siebie. Drzwi wyposażone w zamek (zbliżony do samochodowego) i klamkę Kasona oraz łatwy system zamykania/otwierania. Plastikowe kurtyny paskowe zabezpieczające otwór drzwiowy przed wpływem warunków atmosferycznych w trakcie otwarcia drzwi.
 
W przypadku zainteresowania ofertą cenową prosimy o wysłanie zapytania. 
 
 
Zapytaj o produkt Drukuj specyfikację

Komora vs kontener

sprawdź różnice

więcej informacji

Oferta sprzedaży

Komory szokowego mrożenia i schładzania ISOBlast, przeznaczone są do procesu szybkiego i kontrolowanego zamrażania ( od 2-25 ton/24h) lub schładzania(od 10-200ton/24h).

chlodnia
więcej informacji

Oferta sprzedaży

Komory mroźnicze Superbox to najwyższej jakości magazyny chłodniczo-mroźnicze mogące pomieścić od 12 do 44 palet. Zakres temp. od -30°C do +60°C. Najwyższa światowa jakość.

kontener
więcej informacji

Oferta sprzedaży

Komory chłodniczo-mroźnicze Ecobox to magazyny chłodnicze mogące pomieścić od 10 do 27 palet. Zakres temp. -25C do +30C. Posiadają system monitoringu i rejestracji temperatury.

Product
więcej informacji