Logo

Sprzedaż komór mroźniczych, chłodniczych, szokowego mrożenia i schładzania oraz urządzeń rozmrażających i wygrzewających, dojrzewalni mięsa i wędlin. Zakres temp. -45°C do +60°C


tel. 0048 22 877 41 17

Wyszukiwarka komór:

Arrows
zamow

Komora szokowego mrożenia i schładzania MIDIBlast Freezer 30kW nr 203002

komora służąca do procesu szokowego mrożenia lub schładzania

 

Numer komory 203002

Układ chłodniczy: Hubbard

moc chłodnicza 60 kW

moc zamrażalnicza 30 kW

Wymiary zewnętrzne: 8,82×2,80m×3,39m

Wymiary wewnętrzne: 4,92 m×2,66m×2,12m

Zasilanie: 415 V; 125 A.

Powierzchnia operacyjna: 12 europalet.

Średnia wydajność procesu mrożenia: około 4-6 ton/dobę.

 

 

Komory przeznaczone do szokowego mrożenia. Za sprawą nowoczesnych systemów chłodniczych zastosowanych w ich wnętrzu doskonale nadają się do szybkiego zamrażania i schładzania towarów. Charakteryzuje ich niezwykle wysoka wydajność oraz wymuszony obieg powietrza w środku, co dodatkowo przyśpiesza proces chłodzenia.

Zastosowano tutaj specjalistyczne systemy alarmowe, które informacją o skokach temperatury, braku zasilania, czy też zatrzaśnięciu się w wewnątrz komory chłodniczej. Co więcej, jest również dostępny mechanizm do szybkiego otwarcia drzwi od wewnątrz.

Komora umożliwia intuicyjny i prosty monitoring temperatury i zapis co 1-60 minut. Warto podkreślić, że każda doba jest zapisywana do osobnego rekordu w bazie, zatem możliwe jest szybki wydruk wskazań z konkretnego dnia. Pamięć urządzenia obejmuje zapisy z ostatnich 12 miesięcy użytkowania.

Komfortową pracę we wnętrzu komory chłodniczej zapewnia oświetlenie. Drzwi wyposażone zostały w system podgrzewanych uszczelek. Ościeżnica także jest podgrzewana i wewnętrzna krawędź drugiego skrzydła drzwi.

Zamek w drzwiach jest mocno zbliżony do takiego, który stosuje się w naczepach. Co więcej, zamontowane plastikowe kurtyny doskonale chronią wnętrze chłodni podczas otwierania drzwi i zapobiegają wpływowi warunków atmosferycznych na towar.

Z naszej strony Klient może liczyć na profesjonalny montaż oraz uruchomienie urządzenia.


 
W przypadku zainteresowania ofertą cenową prosimy o wysłanie zapytania. 
 
 
Zapytaj o produkt Drukuj specyfikację

Komora vs kontener

sprawdź różnice

więcej informacji

Oferta sprzedaży

Komory szokowego mrożenia i schładzania ISOBlast, przeznaczone są do procesu szybkiego i kontrolowanego zamrażania ( od 2-25 ton/24h) lub schładzania(od 10-200ton/24h).

chlodnia
więcej informacji

Oferta sprzedaży

Komory mroźnicze Superbox to najwyższej jakości magazyny chłodniczo-mroźnicze mogące pomieścić od 12 do 44 palet. Zakres temp. od -30°C do +60°C. Najwyższa światowa jakość.

kontener
więcej informacji

Oferta sprzedaży

Komory chłodniczo-mroźnicze Ecobox to magazyny chłodnicze mogące pomieścić od 10 do 27 palet. Zakres temp. -25C do +30C. Posiadają system monitoringu i rejestracji temperatury.

Product
więcej informacji