Logo

Sprzedaż komór mroźniczych, chłodniczych, szokowego mrożenia i schładzania oraz urządzeń rozmrażających i wygrzewających, dojrzewalni mięsa i wędlin. Zakres temp. -45°C do +60°C


tel. 0048 22 877 41 17

Wyszukiwarka komór:

Arrows
zamow

Komora chłodniczo mroźnicza Superbox12 701018

cena sprzedaży: 52.242,97 + 23% VAT

 

Numer komory 701018

Agregat chłodniczy: Carrier Electra

Zakres temperatur: -30°C do +30°C

Wymiary wewnętrzne: 5.12x2.64x2.26 m

Wymiary zewnętrzne: 6.10x2.86x2.70 m

Zasilanie: 415 V

Powierzchnia operacyjna: 12 europalet.

 

 

Posiada: system monitoringu i rejestracji temperatury, gładką antypoślizkową pogłogę, mechanizm umożliwiający otwarcie drzwi od środka. Alarm w przypadku spadku temperatur i w przyapdku uwięzienia człowieka.

 

 

Wszystkie systemy alarmowe wyposażone w system dźwiękowy i wizualny (Alarm w razie przypadkowego zamknięcia się we wnętrzu komory, jak również mechanizmem umożliwiającym natychmiastowe otwarcie drzwi od środka.  Alarm wystąpienia braku zasilania urządzenia.  Alarm zbyt wysokiej temperatury.)

Monitoring temperatury operacyjnej w komorze i zapis co 1-60 min.; zapis temperatur każdej doby w oddzielnym rekordzie; natychmiastowy wydruk dowolnego rekordu; zachowanie w pamięci danych z ostatnich 12 miesięcy.Mechanizm umożliwiającym natychmiastowe otwarcie drzwi od środka. Wewnętrzne oświetlenie gwarantujące komfortową pracę. Intuicyjny systemem monitoringu i rejestracji temperatury komory. Drzwi Wyposażone w podgrzewane uszczelki, zamontowane w podgrzewanych ościeżnicach  podgrzewana również wewnętrzna krawędź drugiego skrzydła drzwi – zapobiega to przymarzaniu drzwi do ramy, ościeżnicy, a także obydwu skrzydeł drzwi wzajemnie do siebie.Drzwi wyposażone w zamek (zbliżony do samochodowego) i klamkę Kasona oraz łatwy system zamykania/otwierania. Plastikowe kurtyny paskowe zabezpieczające otwór drzwiowy przed wpływem warunków atmosferycznych w trakcie otwarcia drzwi.

 

W przypadku zainteresowania ofertą cenową, prosimy o wysłanie zapytania. 

Zapytaj o produkt Drukuj specyfikację

Komora vs kontener

sprawdź różnice

więcej informacji

Oferta sprzedaży

Komory szokowego mrożenia i schładzania ISOBlast, przeznaczone są do procesu szybkiego i kontrolowanego zamrażania ( od 2-25 ton/24h) lub schładzania(od 10-200ton/24h).

chlodnia
więcej informacji

Oferta sprzedaży

Komory mroźnicze Superbox to najwyższej jakości magazyny chłodniczo-mroźnicze mogące pomieścić od 12 do 44 palet. Zakres temp. od -30°C do +60°C. Najwyższa światowa jakość.

kontener
więcej informacji

Oferta sprzedaży

Komory chłodniczo-mroźnicze Ecobox to magazyny chłodnicze mogące pomieścić od 10 do 27 palet. Zakres temp. -25C do +30C. Posiadają system monitoringu i rejestracji temperatury.

Product
więcej informacji